Aktualności

Szkolenia maj

10-05-2015

Już w III kwartale 2015 r.  zostaną ogłoszone pierwsze konkursy na projekty z Nowej Perspektywy Finansowej 2014-2020, stąd z myślą o Państwu Fundacja Bliżej Pasji w partnerstwie z Fundacją Aktywności Obywatelskiej przygotowała szkolenie, które pozwoli poznać strategiczne dokumenty programowe i dowiedzieć się, gdzie można sfinansować pomysły, wymienić doświadczenia i pomyśleć o partnerstwie.W Nowej Perspektywie Finansowej zapowiada się wiele zmian w stosunku do poprzedniego okresu programowania. Zapoznaj się z nimi już dziś, a w momencie ogłoszenia konkursu wykorzystasz zdobytą z nami wiedzę przygotowując swój wniosek o dofinansowanie.

Zapraszamy na następujące szkolenie w Lublinie  w dniu 13.05.2015 r.:

Tytuł szkolenia: Europejski Fundusz Społeczny - Perspektywa finansowa 2014 – 2020. Zasady pozyskiwania środków dostępnych z EFS w ramach PO WER oraz RPO Województwa Lubelskiego

Atutem szkoleń są maksymalnie ośmioosobowe grupy szkoleniowe, co pozwala na zindywidualizowane podejście trenera do uczestników.

Cena szkolenia: 250 zł brutto za osobę !!!

UWAGA !!! przy zgłoszeniu minimum dwóch osób z jednej instytucji  - rabat 10 % !

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 11.05.2015 r.

Szkolenie poprowadzi pani Monika Dominik -  trenerka z wieloletnim doświadczeniem w pisaniu i realizacji projektów m.in. społecznych, edukacyjnych, innowacyjnych, zagranicznych. Praktyk w pozyskiwaniu środków na działalność fundacji, stowarzyszeń, samorządów i szkół. W okresie od 2003 roku opracowała i przeprowadziła około 1750 godzin szkoleń i warsztatów. Doradca i coach dla organizacji pozarządowych, grup inicjatywnych, liderów obywatelskich, samorządów. W latach 2007-2013 trenerka akredytowana Regionalnego Ośrodka Europejskiego Funduszu Społecznego w Białej Podlaskiej i Zamościu w 2007 r.


Więcej informacji o szkoleniu można uzyskać w załącznikach oraz pod numerem telefonu 789 259 945 i e-mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., osoby do kontaktu: Małgorzata Marzec


Zachęcamy do skorzystania z oferty!

Z poważaniem,

Małgorzata Marzec

Fundacja Bliżej Pasji

ul. Narutowicza 79/25

23-400 Biłgoraj

Pliki do pobrania:

- Formularz

- Program