Aktualności

Przedszkolaki! Stawajcie się Odkrywcami!

24-07-2015

Zapraszamy lubelskie Przedszkola do udziału w projekcie „Co kryje stary kufer…? Młody lublinianin staje się Odkrywcą”. Ruszamy z rekrutacją Przedszkoli, które są chętne, by Ich Przedszkolaki wzięły udział w bezpłatnych zajęciach!

W całym Lublinie w 45 Przedszkolach odbędą się po dwa zajęcia dla dwóch grup pięcio- i sześciolatków. Zajęcia pierwsze („Co kryje stary kufer…?) przybliżą Dzieciakom świat sprzed kilku/kilkunastu dekad. Podczas drugich („Ja i moja rodzina”) stworzone zostaną drzewa genealogiczne.

Chcemy by lubelskie Przedszkolaki stały się Odkrywcami. Jak ważne to jest dla rozwoju pokazuje myśl Konfucjusza sparafrazowana przez Steve Berry: „Badaj przeszłość, jeśli chcesz kształtować przyszłość”.

Chętne przedszkola prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (w załączniku) i odesłanie go na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub faxem (81 532 25 52) do dnia 17 sierpnia br. Termin zajęć będzie ustalany indywidualnie.

Zapraszamy do współpracy!

Projekt został dofinansowany ze środków Miasta Lublin w ramach Programu Dzielnice Kultury.. Projekt realizowany jest przez Fundację Aktywności Obywatelskiej w partnerstwie z Fundacją Bliżej Pasji i Przedszkolem Nr 75 w Lublinie. Partnerami Programu są: Warsztaty Kultury, Dzielnicowy Dom Kultury „Bronowice” i Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”.

ZAŁĄCZNIKI

**
FORMULARZ dla Przedszkoli z dzielnic: Ponikwoda, Czechów Północny, Czechów Południowy, Wieniawa, Śródmieście, Stare Miasto, Rury, Za Cukrownią, Wrotków

Formularz_zgloszeniowy_WK.pdf

**

FORMULARZ dla Przedszkoli z dzielnic: Abramowice, Bronowice, Dziesiąta, Felin, Głusk, Hajdów – Zadębie, Kalinowszczyzna, Kośminek, Tatary

Formularz_zgloszeniowy_DDK-B.pdf

**

FORMULARZ dla Przedszkoli z dzielnic: Czuby Południowe, Czuby Północne, Konstantynów, Sławin, Sławinek, Szerokie, Węglin Północny, Węglin Południowy, Zemborzyce

Formularz_zgloszeniowy_DDK-W.pdf

plakat kufer WK 23 07

    image001     image002