Перейти до вмісту Перейдіть до меню

додому

Aktualności

 • Współpracują w zdrowym stylu!

  Piknik zdrowego stylu życia połączył pokolenia i narodowości w Zamościu. Było edukacyjnie, inspirująco i integracyjnie, a przed wszystkim zdrowo. Piknik przyciągnął ponad 200 osób.

 • Zapraszamy do korzystania z kart gry "W rodzinie siła"

  W ramach projektu "W rodzinie siła! Wsparcie aktywności lubelskich rodzin" stworzyliśmy zestaw kart z pomysłami na aktywność rodzinną w domu i na zewnątrz. Zachęcamy do zapoznania się z instrukcją, do drukowania kart i korzystania z nich. A nade wszystko zachęcamy do wspólnego rodzinnego spędzania czasu.

 • Jak efektywnie wykorzystać czas wolny

  Czas wolny jest bezcennym darem, który możemy wykorzystać na wiele różnych sposobów. To chwile, gdy możemy oderwać się od codziennych obowiązków i poświęcić uwagę naszym pasjom, rozwojowi osobistemu i relacjom z innymi ludźmi.

 • Wolontariat rodzinny i jego znaczenie

  W dzisiejszych czasach coraz większą wagę przykłada się do wartości wolontariatu i działania na rzecz innych. Jednak nie zawsze musimy szukać oddzielnych organizacji czy instytucji, aby móc pomagać. wolontariat rodzinny to jedna z form działalności w wolontariacie, która angażuje całą rodzinę w wspólne dobre uczynki.

 • Co się dzieje aktualnie w projekcie Razem mieszkamy - wspólnie działamy!

  O projekcie „Razem mieszkamy – wspólnie działamy”, w tym o kształceniu lokalnych liderów oraz o inicjatywach planowanych w trzech powiatach województwa lubelskiego z Anną Maciąg – Pazik, wiceprezes Fundacji Aktywności Obywatelskiej, rozmawia Elżbieta Mielniczuk.

 • Różni ludzie, różne potrzeby

  Każdy człowiek jest jednostką niepowtarzalną, posiadającą swoje własne cechy, doświadczenia i potrzeby. Wielość różnic w naszej społeczeństwie sprawia, że każdy z nas ma unikalne potrzeby, które wpływają na nasze codzienne życie i decyzje. Różnorodność jest nieodłącznym elementem naszej rzeczywistości i wartością, którą powinniśmy doceniać i szanować.

бачити все Ikona klawisza w prawo

Fundacja Aktywności Obywatelskiej

Fundacja Aktywności Obywatelskiej

od 18 lat działa na terenie Lubelszczyzny na rzecz aktywizacji mieszkańców oraz włączenia osób wykluczonych. Zapraszamy do naszych projektów!

 

Наші донори

Aktualnie realizację projektów umożliwiają nam:

 

 

Ikona do góry