Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Dołącz do nas ! Trwa rekrutacja osób młodych do projektu

Dotyczy projektu: „Znaczyć więcej - Młodzież siłą organizacji!”.

Co oferujemy?

  • Rozwój umiejętności: Odkryjesz swoje umiejętności liderskie/przywództwo, nauczysz się efektywnie zarządzać projektami i organizacją ale też zdobędziesz nowe umiejętności komunikacyjne poprzez warsztaty i wsparcie mentorsko-coachingowe
  • Poznanie nowych ludzi: Spotkasz inspirujących młodych liderów, z którymi będziesz mógł dzielić się swoimi doświadczeniami. Zbudujesz z nami silną sieć kontaktów!
  • Realizacja pomysłów: Dzięki wsparciu finansowemu możesz zrealizować swój własny projekt społeczny. Pomagamy Ci w każdym kroku!
  • Rozwój osobisty: Weź udział w warsztatach i spotkaniach, które pomogą Ci rozwijać się i być lepszym liderem.

Osoby zainteresowane prosimy o zapoznanie sie z regulaminem proejktu oraz wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie podpisanego skanu na adres mailowy: fundacja@fao.org.pl

Formularz można też złożyć osobiście w Biurze Projektu przy ul. Projektowej 1 w Lublinie, przesłać na adres pocztowy: Fundacja Aktywności Obywatelskiej, ul. Projektowa 1, 20-209 Lublin.

Warunkiem zgłoszenia do projektu jest wypełnienie i wysłanie formularza, o którym powyżej mowa do 30 maja br.

Do projektu będą się mogli zgłaszać wszyscy zainteresowani udziałem w projekcie, którzy spełnią następujące kryteria zawarte w formularzu zgłoszeniowym:

Obligatoryjne: - wiek (15-29 lat); - aktywność w organizacjach młodzieżowych z woj. lubelskiego (max 1-4 osoby z jednej organizacji).

Dodatkowo oceniania będzie na podstawie formularza motywacja młodzieży do przystąpienia do projektu oraz doświadczenie w działalności w organizacji młodzieżowej. W przypadku większej liczby chętnych Komisja oceniać będzie doświadczenie oraz motywację przystąpienia do projektu i na tej podstawie zostaną przyznane punkty merytoryczne

PROJEKT SFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW NARODOWEGO INSTYTUTU WOLNOŚCI – CENTRUM ROZWOJU SPOŁECZEŃSTWA OBYWATELSKIEGO W RAMACH RZĄDOWEGO PROGRAMU FUNDUSZ MŁODZIEŻOWY NA LATA 2022-2033.

obrazy.jpg

  1. Plik tekstowy Regulamin ZW doc , 4,24 MB
  2. Plik tekstowy Formularz zgłoszeniowy ZW doc , 4,24 MB

Ikona wstecz Wróć do aktualności

Ikona do góry