Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Aktualności:

 • Dołącz do nas ! Trwa rekrutacja osób młodych do projektu

  Jesteś młodym liderem w wieku 15-29 z województwa lubelskiego? Jeśli lubisz działać społecznie i masz chęć się rozwijać? TO Zapraszamy do naszego projektu „Znaczyć więcej - Młodzież siłą organizacji!” który pomoże Ci stawiać pierwsze kroki w kierowaniu grupą i realizowaniu własnych pomysłów na inicjatywy społeczne! Otrzymasz też pokrycie kosztów finansowych na realizację własnych pomysłów na inicjatywy młodzieżowe. Możesz zgłosić się sam lub razem ze swoimi znajomymi. Z każdej organizacji młodzieżowej np. samorządu szkolnego, koła wolontariatu lub innej grupy młodzieżowej zapraszamy maksymalnie 4 osoby. Zgłoszenia przyjmujemy do 30 maja 2024.

 • Senior ćwiczy

 • Konkurs dla Wolontariuszy FAO na mikrogranty - edycja 2024

  Zapraszamy wszystkich Wolontariuszy Fundacji Aktywności Obywatelskiej do złożenia w terminie 30 kwietnia 2024 godzina 14.00 Wniosku na projekt wolontariacki w konkursie na "Minigranty na inicjatywy wolontariackie - edycja 2024" w ramach projektu "Wolontariat - lubię to!" sfinansowanego ze środków Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Korpusu Solidarności - Rządowego Porgramu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Systematycznego na lata 2018 - 2030.

 • Wiosenne śniadanie Wolontariuszy FAO

  Wolontariusze i Wolontariuszki FAO spotkali się na Wiosennym Śniadaniu w Restauracji Giuseppe.

 • Przy wielkanocnym stole!

  Dnia 4 kwietnia 2024 roku w siedzibie Oddziału Rejonowego PCK w Biłgoraju odbyło się spotkanie integracyjne pod nazwą "Przy wielkanocnym stole". W wydarzeniu wzięli udział podopieczni PCK oraz uchodźcy z Ukrainy.

 • Konferencja na zakończenie projektu "Razem Mieszkamy - Wspólnie działamy"

  Kończymy realizację projektu "Razem Mieszkamy - Wspólnie działamy" ale nie kończymy zawiązanych więzi, kontaktów, współpracy, dalszych pomysłów. To wszystko trwa i będzie trwać, co cieszy nasz cały zespół FAO. Dziękujemy wam liderki i liderzy oraz wolontariusze i wolontariuszki za włożony czas, zaangażowanie, pasje do działania, ogromne serducho i wrażliwość na drugiego człowieka. Dziękujemy :)

 • Porady zdrowego żywienia

  Na spotkaniu można było się dowiedzieć jak zdrowo się odżywiać, jak przygotowywać posiłki w równowadze z dietetycznymi zasadami i jak sprawa odżywiania wygląda u młodzieży a jak u seniorów.

 • Innowacyjny Model „Włączeni” - zainspiruj się i działaj na rzecz osób starszych!

  Ideą Modelu jest objęcie wsparciem i dotarcie do osób starszych, doświadczających wykluczenia, w tym przemocy w rodzinie, do których nie dociera wsparcie instytucjonalne, często odizolowanych z powodu stanu zdrowia, niepełnosprawności, depresji, osamotnienia.

 • Międzypokoleniowe warsztaty

  Dwuetapowa inicjatywa może świetnie przyczynić się do zaangażowania społeczności w duże akcje m.in. charytatywne.

Ikona do góry