Skip to content Jump to the menu

Aktualności:

 • Wolontariusze promują wśród młodzieży zdrowy styl życia

  Wolontariusze FAO nie ustają w działaniach na rzecz dzieci i młodzieży. W dniu 11 czerwca 2024 zorganizowali kolejną inicjatywę w Placówce Opiekuńczo - Wychowawczej na Pogodnej dotyczącą zdrowego stylu życia.

 • Wolontariusze dzieciom

  Dzień Dziecka nie mógł nie zaistnieć w inicjatywach naszych wolontariuszek. We współpracy z OHP Lublin dnia 1 czerwca odbyło się sympatyczne wydarzenie dla dzieci z Bronowic.

 • Zastosowanie ziół w kuchni i ziołolecznictwie

  Wolontariusze FAO zorganizowali pierwszą w tym roku inicjatywę w ramach dotacji z mini grantów projektu "Wolontariat - lubię to!". Inicjatywa adresowana była do dzieci z Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej na Pogodnej w Lublinie.

 • Dołącz do nas ! Trwa rekrutacja osób młodych do projektu

  Jesteś młodym liderem w wieku 15-29 z województwa lubelskiego? Jeśli lubisz działać społecznie i masz chęć się rozwijać? TO Zapraszamy do naszego projektu „Znaczyć więcej - Młodzież siłą organizacji!” który pomoże Ci stawiać pierwsze kroki w kierowaniu grupą i realizowaniu własnych pomysłów na inicjatywy społeczne! Otrzymasz też pokrycie kosztów finansowych na realizację własnych pomysłów na inicjatywy młodzieżowe. Możesz zgłosić się sam lub razem ze swoimi znajomymi. Z każdej organizacji młodzieżowej np. samorządu szkolnego, koła wolontariatu lub innej grupy młodzieżowej zapraszamy maksymalnie 4 osoby. Zgłoszenia przyjmujemy do 30 maja 2024.

 • Senior ćwiczy

 • Konkurs dla Wolontariuszy FAO na mikrogranty - edycja 2024

  Zapraszamy wszystkich Wolontariuszy Fundacji Aktywności Obywatelskiej do złożenia w terminie 30 kwietnia 2024 godzina 14.00 Wniosku na projekt wolontariacki w konkursie na "Minigranty na inicjatywy wolontariackie - edycja 2024" w ramach projektu "Wolontariat - lubię to!" sfinansowanego ze środków Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Korpusu Solidarności - Rządowego Porgramu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Systematycznego na lata 2018 - 2030.

 • Wiosenne śniadanie Wolontariuszy FAO

  Wolontariusze i Wolontariuszki FAO spotkali się na Wiosennym Śniadaniu w Restauracji Giuseppe.

 • Przy wielkanocnym stole!

  Dnia 4 kwietnia 2024 roku w siedzibie Oddziału Rejonowego PCK w Biłgoraju odbyło się spotkanie integracyjne pod nazwą "Przy wielkanocnym stole". W wydarzeniu wzięli udział podopieczni PCK oraz uchodźcy z Ukrainy.

 • Konferencja na zakończenie projektu "Razem Mieszkamy - Wspólnie działamy"

  Kończymy realizację projektu "Razem Mieszkamy - Wspólnie działamy" ale nie kończymy zawiązanych więzi, kontaktów, współpracy, dalszych pomysłów. To wszystko trwa i będzie trwać, co cieszy nasz cały zespół FAO. Dziękujemy wam liderki i liderzy oraz wolontariusze i wolontariuszki za włożony czas, zaangażowanie, pasje do działania, ogromne serducho i wrażliwość na drugiego człowieka. Dziękujemy :)

Ikona do góry