Skip to content Jump to the menu

Home

Aktualności

 • Do końca stycznia trwa rekrutacja do projektu dla liderów

  Jeszcze tylko tydzień trwa rekrutacja liderów z Lublina, Zamościa i Biłgoraja do naszego nowego projektu "Razem mieszkamy - wspólnie działamy".

 • Centrum Aktywnego Seniora i Seniorki zaprasza!

  Zapraszamy osoby starsze do korzystania z bezpłatnego poradnictwa indywidualnego i grupowego.

 • Nowy rok - nowe wyzwania

  Rok 2023 rozpoczęliśmy w FAO bardzo intensywnie. Czekają nas rekrutacje do kilku projektów: "Senior wie! Centrum Aktywnego Seniora i Seniorki", "Razem mieszkamy - wspólnie działamy", grant instytucjonalny. Kontynuujemy realizację projektu dla rodzin "W rodzinie siła! Wsparcie aktywności lubelskich rodzin". Piszemy sprawozdania z ubiegłorocznych projektów i piszemy nowe projekty. Zatem zajęć nie brakuje:) Wszelkie zaproszenia do projektów będą pojawiać się już w styczniu na stronie oraz na profilu na FB "Fundacja Aktywności Obywatelskiej". Serdecznie zachęcamy do aktywności w 2023 roku!

 • Nowy rok bieży

  Wszystkim naszym obecnym Uczestniczkom i Uczestnikom projektów oraz wszystkim, z którymi poznamy się w 2023 roku, życzymy aby Nowy Rok przyniósł mnóstwo dobrych chwil, pełnych radości, poczucia satysfakcji z działania i pokoju serca.

 • Blaski i cienie, czyli o budowaniu relacji z rodzeństwem

  Budowanie relacji w rodzeństwie to ogromne wyzwanie. Siostra czy brat to bliska nam osoba. To ktoś, kto widzi nas w chwilach radości i smutku, w momentach trudnych, gdy dojrzewamy i podejmujemy różne decyzje, czasem popełniając błędy.

 • Postanowienia noworoczne dla całej rodziny

  Nowy Rok to dobry moment na chwilę refleksji nad sobą oraz przygotowanie postanowień, które chcemy wdrożyć w życie w roku kolejnym. Oprócz postanowień osobistych, warto przygotować również postanowienia rodzinne, w realizację których zostaną włączeni wszyscy – od juniorów po seniorów.

See all Ikona klawisza w prawo

Fundacja Aktywności Obywatelskiej

Fundacja Aktywności Obywatelskiej

od 17 lat działa na terenie Lubelszczyzny na rzecz aktywizacji mieszkańców oraz włączenia osób wykluczonych. Zapraszamy do naszych projektów!

 

Our donors

Aktualnie realizację projektów umożliwiają nam:

 

Ikona do góry