Skip to content Jump to the menu

Home

Aktualności

 • Współpracują w zdrowym stylu!

  Piknik zdrowego stylu życia połączył pokolenia i narodowości w Zamościu. Było edukacyjnie, inspirująco i integracyjnie, a przed wszystkim zdrowo. Piknik przyciągnął ponad 200 osób.

 • Zapraszamy do korzystania z kart gry "W rodzinie siła"

  W ramach projektu "W rodzinie siła! Wsparcie aktywności lubelskich rodzin" stworzyliśmy zestaw kart z pomysłami na aktywność rodzinną w domu i na zewnątrz. Zachęcamy do zapoznania się z instrukcją, do drukowania kart i korzystania z nich. A nade wszystko zachęcamy do wspólnego rodzinnego spędzania czasu.

 • Jak efektywnie wykorzystać czas wolny

  Czas wolny jest bezcennym darem, który możemy wykorzystać na wiele różnych sposobów. To chwile, gdy możemy oderwać się od codziennych obowiązków i poświęcić uwagę naszym pasjom, rozwojowi osobistemu i relacjom z innymi ludźmi.

 • Co się dzieje aktualnie w projekcie Razem mieszkamy - wspólnie działamy!

  O projekcie „Razem mieszkamy – wspólnie działamy”, w tym o kształceniu lokalnych liderów oraz o inicjatywach planowanych w trzech powiatach województwa lubelskiego z Anną Maciąg – Pazik, wiceprezes Fundacji Aktywności Obywatelskiej, rozmawia Elżbieta Mielniczuk.

 • Wolontariat rodzinny i jego znaczenie

  W dzisiejszych czasach coraz większą wagę przykłada się do wartości wolontariatu i działania na rzecz innych. Jednak nie zawsze musimy szukać oddzielnych organizacji czy instytucji, aby móc pomagać. wolontariat rodzinny to jedna z form działalności w wolontariacie, która angażuje całą rodzinę w wspólne dobre uczynki.

 • Czy emocje pomagają nam w życiu?

  Emocje są nieodłącznym elementem naszego życia. Od radości i szczęścia, przez smutek i złość, do strachu i zaskoczenia - doświadczamy szerokiej gamy emocji każdego dnia. Czy jednak te emocje mają istotne znaczenie?

See all Ikona klawisza w prawo

Fundacja Aktywności Obywatelskiej

Fundacja Aktywności Obywatelskiej

od 18 lat działa na terenie Lubelszczyzny na rzecz aktywizacji mieszkańców oraz włączenia osób wykluczonych. Zapraszamy do naszych projektów!

 

Our donors

Aktualnie realizację projektów umożliwiają nam:

 

 

Ikona do góry