Skip to content Jump to the menu

Razem mieszkamy - wspólnie działamy

Implementation period:

W projekcie Nauczysz się narzędzi, sposobów i metod pracy lidera w środowisku lokalnym z naciskiem na uczenie się poprzez dialog oraz w oparciu o metody Komunikacji bez Przemocy.

Doświadczysz w praktyce jak zastosować wiedze i zdobyte umiejętności m.in. poprzez realizację inicjatyw w swoim środowisku.

Poznasz nowych ludzi, którzy jak Ty nie są bierni.

Do udziału w projekcie zapraszamy osoby od 16 r.ż, które mają doświadczenie w działalności społecznej i obywatelskiej w swoich środowiskach z powiatu lubelskiego, biłgorajskiego, zamojskiego, w tym także osoby pochodzenia ukraińskiego.

Zainteresowanych udziałem w Projekcie zapraszamy do zapoznania się z regulaminem oraz wypełnienia formularza zgłoszeniowego. Formularz należy złożyć osobiście w Biurze przy ul. Projektowej 1 w Lublinie lub przesłać na adres pocztowy: Fundacja Aktywności Obywatelskiej, ul. Projektowa 1, 20-209 Lublin lub (skan) e-mail: fundacja@fao.org.pl lub fax 81 532 25 52.

Rekrutacja trwa do końca stycznia 2023. r

Projekt jest finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG z Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Więcej o Programie: www.aktywniobywatele-regionalny.org.pl

 1. Plik tekstowy formularz_zgloszenia_dorosly.doc doc , 193,50 kB
 2. Plik tekstowy formularz_zgloszenia_niepelnoletni.doc doc , 194,50 kB
 3. Plik PDF regulamin_udzialu_w_projekcie_razem_mieszkamy.pdf pdf , 211,47 kB

Latest news about this project

 • Z widokiem na Biłgoraj - zapraszamy

  W dwie niedziele września odbędzie się inicjatywa obywatelska liderki Agnieszki Otto - Borowy wraz z pomocnikami promująca aktywność obywatelską.

 • Zapraszamy media na polsko-ukraińską inicjatywę promującą wzajemny szacunek

  Tematyka wzajemnego szacunku, budowania postawy zrozumienia, tolerancji i wzajemnego docenienia przez społeczeństwo polskie i ukraińskie to tematyka kolejnej inicjatywy w ramach projektu "Razem mieszkamy - wspólnie działamy!"

 • Integracja kobiet z Polski i Ukrainy wokół tematu troski o zdrowie

  Tematy związane ze zdrowiem kobiet są interesujące dla każdej pani bez względu na wiek czy narodowość.

 • Integracja polsko-ukraińska wokół tematyki zdrowia kobiet - zaproszenie

  Temat zdrowia kobiet i troski o swój wygląd połączy Polki i Ukrainki podczas wydarzenia organizowanego przez liderkę Renatę Bielesz, która wraz z pomocniczkami z Biłgoraja przygotowuje interesujące działania.

 • Obywatelski Biłgoraj!

  Spotkanie obywatelskie połączyło przedstawicieli i przedstawicielki różnych organizacji i instytucji wspierających osoby zagrożone wykluczeniem społecznym w Biłgoraju. Wydany informator szczególnie posłuży osobom starszym, samotnym, z niepełnosprawnością oraz uchodźcom z Ukrainy.

 • Razem mogą więcej - zaproszenie

  Zapraszamy do Biłgoraja na kolejną inicjatywę liderów z projektu "Razem mieszkamy - wspólnie działamy!"

 • Dzień Sąsiada w Zamościu

  "Dzień Sąsiada" to inicjatywa w ramach projektu "Razem mieszkamy - wspólnie działamy", która zjednoczyła społeczność lokalną w Zamościu. Głównym celem tego wydarzenia było promowanie empatii i szacunku dla każdego członka społeczeństwa, niezależnie od różnić i niepełnosprawności.

 • Włączanie ukraińskich seniorek w życie Lublina

  Jedna z inicjatyw projektu "Razem mieszkamy - wspólnie działamy" adresowana była do seniorek z Ukrainy mieszkających w Lublinie.

 • Międzynarodowe spotkanie matek i dzieci z Ukrainy i Polski

  W dniu zakończenia roku szkolnego 23 czerwca w Chatce Żaka odbyły się warsztaty rękodzieła będące okazją do spotkania matek polskich i ukraińskich oraz ich dzieci.

 • Zaproszenie do Botanika

  Integracja kobiet z Polski i Ukrainy w różnym wieku - to idea kolejnych inicjatyw obywatelskich.

See all Ikona klawisza w prawo

Ikona wstecz Go back to projects

Ikona do góry