Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Zapraszamy do projektu Razem Mieszkamy - Wspólnie działamy !

Dotyczy projektu: Razem mieszkamy - wspólnie działamy.

W projekcie Nauczysz się narzędzi, sposobów i metod pracy lidera w środowisku lokalnym z naciskiem na uczenie się poprzez dialog oraz w oparciu o metody Komunikacji bez Przemocy.

Doświadczysz w praktyce jak zastosować wiedze i zdobyte umiejętności m.in. poprzez realizację inicjatyw w swoim środowisku.

Poznasz nowych ludzi, którzy jak Ty nie są bierni.

Do udziału w projekcie zapraszamy osoby od 16 r.ż, które mają doświadczenie w działalności społecznej i obywatelskiej w swoich środowiskach z powiatu lubelskiego, biłgorajskiego, zamojskiego, w tym także osoby pochodzenia ukraińskiego.

Zainteresowanych udziałem w Projekcie zapraszamy do zapoznania się z regulaminem oraz wypełnienia formularza zgłoszeniowego. Formularz należy złożyć osobiście w Biurze przy ul. Projektowej 1 w Lublinie lub przesłać na adres pocztowy: Fundacja Aktywności Obywatelskiej, ul. Projektowa 1, 20-209 Lublin lub (skan) e-mail: fundacja@fao.org.pl lub fax 81 532 25 52.

Rekrutacja trwa do końca stycznia 2023. r

Projekt „Razem mieszkamy – wspólnie działamy!” finansowany jest przez Islandię Liechtenstein I Norwegię z Funduszy EOG I Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele - Fundusz Regionalny

#AktywniObywateleGranty

Więcej o Programie: www.aktywniobywatele-regionalny.org.pl

  1. Plik PDF regulamin_udzialu_w_projekcie_razem_mieszkamy.pdf pdf , 211,47 kB
  2. Plik tekstowy formularz_zgloszenia_dorosly.doc doc , 193,50 kB
  3. Plik tekstowy formularz_zgloszenia_niepelnoletni-2.doc doc , 194,50 kB

#AktywniObywateleGranty

Ikona wstecz Wróć do aktualności

Ikona do góry