Перейти до вмісту Перейдіть до меню

Zarząd i pracownicy

 • Monika Dominik

  Prezes Fundacji

  Współzałożycielka i Prezes Fundacji. Od 2001 r. związana jest zawodowo z trzecim sektorem.

  Z wykształcenia i doświadczenia pedagog, ewaluatorka, specjalistka ds. funduszy. Jest trenerką, facylitatorką, coachem, koordynatorką projektów w kraju i za wschodnią granicą: m.in. W Gruzji, Armenii, Mołdowie, Ukrainie. Dziedziny, w których się realizuje to aktywność społeczna, wsparcie i rozwój różnych grup społecznych, partycypacja obywatelska, wolontariat.

  Pasjonują ją podróże, kontakty międzynarodowe i bogactwo kultury różnych Krajów. Jest autorką wystaw fotograficznych, m.in. o Iranie i Krajach Kaukazu.

  W FAO odpowiada za koordynację projektów społecznych i unijnych.

 • Agnieszka Wojnarska

  Wiceprezes

  Współtwórczyni Fundacji. Trenerka z wieloletnim doświadczeniem w pisaniu i realizacji projektów m.in. społecznych, edukacyjnych, innowacyjnych, zagranicznych. Praktyk w pozyskiwaniu środków na działalność fundacji, stowarzyszeń, samorządów i szkół. W okresie od 2003 roku opracowała i przeprowadziła ponad 1800 godzin szkoleń i warsztatów. Doradca i coach dla organizacji pozarządowych, grup inicjatywnych, liderów obywatelskich, samorządów. W latach 2005-2006 wewnętrzna trenerka akredytowana Krajowego Ośrodka Szkoleniowego Europejskiego Funduszu Społecznego, w 2007 r. trenerka WYG International Sp. z o.o, w latach 2007-2013 trenerka akredytowana Regionalnego Ośrodka Europejskiego Funduszu Społecznego w Białej Podlaskiej i Zamościu. Szczęśliwa mama.

 • Agata Czwórnóg

  Wiceprezes

  Socjolożka z wykształcenia i zamiłowania, które łaczy i wykorzystuje w pracy w Trzecim Sektorze. Współtwórczyni Fundacji, w której na co dzień zajmuje się współzarządzaniem oragnizacją, ale także przygotowaniem i realizacją projektów społecznych, ewaluacją. Od wielu lat trenerka, coach, uwielbia pracę z ludźmi, która dodaje jej skrzydeł i inspiarcji do działania. W wolnym czasie najchętniej podróżowałaby i odkrywała nowe miejsca, kraje, kultury, a w jesienne i zimowe wieczory lubi słuchać muzyki i czytać książki przy kominku.

 • Anna Maciąg-Pazik

  Wiceprezes

  Współzałożycielka i wiceprezes Fundacji Aktywności Obywatelskiej. Z wykształcenia socjolog. W FAO koordynuje projekty, pełni rolę trenerki, coacha, moderatorki. Kocha ludzi i pracę z ludźmi, dlatego działania w projektach dają jej wielką radość i satysfakcję. Poza projektami lubi morze, piesze wędrówki, rowerowe wycieczki i... powroty do domu.

 • Dariusz Wolanin

  Dyrektor Fundacji

  Z sektorem pozarządowym związany od 2002 roku. Generalnie jest zawsze uśmiechnięty i to pozwala mu walczyć ze stresem – też tym w pracy. W Fundacji zajmuje się realizacją projektów i dyrektorowaniem, czyli całą stroną administracyjną: papiery, umowy, faktury, pieczątki itp… Poza pracą jest tatą Izy, Karoliny i Weroniki. A w krótkich przerwach między pracą i zabawą z Dziećmi - zapalonym genealogiem, poszukującym swoich przodków w otchłaniach archiwów i parafialnych kancelarii. Zapach kurzu starych ksiąg… eh, to lubi najbardziej! Gdyby jeszcze nie ta alergia... :)

 • Elżbieta Mielniczuk

  Pracowniczka

 • Agnieszka Bugała

  Księgowa

  Z sektorem pozarządowym związana od ponad 18 lat. W jej gestii leży sprawowanie opieki nad prawidłowym rozliczaniem projektów pod kątem finansowym. Prywatnie mama 16 letniego Damiana. Jej największą pasją jest….praca.

Ikona do góry