Перейти до вмісту Перейдіть до меню

Grant instytucjonalny

Термін реалізації:

Grant instytucjonalny realizowany w okresie od października 2022 do kwietnia 2024 jest grantem przeznaczonym na realizację bieżących działań naszej Fundacji wynikających ze Strategii Rozwoju Fundacji Aktywności Obywatelskiej na lata 2022 - 2026.

Działania organizacji w latach 2022-24 dofinansowane z Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele - Fundusz Regionalny.

Więcej o Programie: www.aktywniobywatele-regionalny.org.pl

Останні новини про цей проект

 • Senior ćwiczy

 • Innowacyjny Model „Włączeni” - zainspiruj się i działaj na rzecz osób starszych!

  Ideą Modelu jest objęcie wsparciem i dotarcie do osób starszych, doświadczających wykluczenia, w tym przemocy w rodzinie, do których nie dociera wsparcie instytucjonalne, często odizolowanych z powodu stanu zdrowia, niepełnosprawności, depresji, osamotnienia.

 • Warsztaty tworzenia stroików świątecznych

  Wielkanoc to jedne z najradośniejszych świąt w naszej tradycji kulturowej, którym towarzyszy barwna i radosna oprawa w formie wianków, stroików lub wiązanek.

 • Silni razem z młodzieżą - spotkanie międzypokoleniowe

  Działania seniorów na rzecz dzieci i młodzieży z Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych to pomysł na inicjatywę jednej z grup seniorek - uczestniczek projektu Grant Instytucjonalny, której liderką i pomysłodawczynią była Teresa Maj.

 • Ziołowa, zdrowa, kolorowa inicjatywa Seniorek

  Seniorki z Lublina biorące udział w projekcie Fundacji Aktywności Obywatelskiej pn.: "Grant Instytucjonalny" stawiają pierwsze kroki w realizowaniu własnych pomysłów na aktywizację osób starszych. Spotkanie z zielarką zorganizowane dnia 5 lutego we współpracy ze Środowiskowym Centrum Seniorów przy ul.Śliwińskiego 5 w Lublinie okazało się pełnym sukcesem i może być dla uczestniczek projektu powodem do dumy.

 • Pomoc sąsiedzka trwa!

  W ramach projektu Grant instytucjonalny podczas spotkania grupy wsparcia Seniorki wymieniają doświadczenia jak najlepiej świadczyć pomoc sąsiedzką. Poza tym nadal się uczą i przygotowują wydarzenia międzypokoleniowe. Wspierając innych seniorzy dbają także o siebie, swój komfort i rozwój. Działania organizacji w latach 2022-24 dofinansowane z Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele - Fundusz Regionalny. #AktywniObywateleGranty

 • Model "Włączeni" nabiera kształtu

  Poprzez wdrożenie Modelu „Włączeni!”, w ramach Grantu instytucjonalnego, osoby starsze wychodzą z zamknięcia, przestają być samotne, nabierają „apetytu” na piękne życie po 60-tce. Wierzymy w to, że zmiana może rozpocząć się w każdym z nas, ale czasem do tej zmiany potrzebny jest drugi człowiek.

 • Nasza Fundacja działa już osiemnaście lat, rozwija się dla Osób Starszych dzięki Funduszom Norweskim!

  Wierzy w to, że zmiana może rozpocząć się w każdym z nas, ale czasem do tej zmiany potrzebny jest drugi człowiek.

 • Seniorzy i FAO - nadal razem

  15 maja cały zespół FAO spotkał się razem z zaprzyjaźnionymi seniorami, aby uroczyście podsumować to, co dzieje się w naszym Grancie Instytucjonalnym.

бачити все Ikona klawisza w prawo

Ikona wstecz Поверніться до проектів

Ikona do góry