Перейти до вмісту Перейдіть до меню

Wolontariat - lubię to!

Термін реалізації:

Останні новини про цей проект

 • Wolontariusze promują wśród młodzieży zdrowy styl życia

  Wolontariusze FAO nie ustają w działaniach na rzecz dzieci i młodzieży. W dniu 11 czerwca 2024 zorganizowali kolejną inicjatywę w Placówce Opiekuńczo - Wychowawczej na Pogodnej dotyczącą zdrowego stylu życia.

 • Wolontariusze dzieciom

  Dzień Dziecka nie mógł nie zaistnieć w inicjatywach naszych wolontariuszek. We współpracy z OHP Lublin dnia 1 czerwca odbyło się sympatyczne wydarzenie dla dzieci z Bronowic.

 • Zastosowanie ziół w kuchni i ziołolecznictwie

  Wolontariusze FAO zorganizowali pierwszą w tym roku inicjatywę w ramach dotacji z mini grantów projektu "Wolontariat - lubię to!". Inicjatywa adresowana była do dzieci z Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej na Pogodnej w Lublinie.

 • Konkurs dla Wolontariuszy FAO na mikrogranty - edycja 2024

  Zapraszamy wszystkich Wolontariuszy Fundacji Aktywności Obywatelskiej do złożenia w terminie 30 kwietnia 2024 godzina 14.00 Wniosku na projekt wolontariacki w konkursie na "Minigranty na inicjatywy wolontariackie - edycja 2024" w ramach projektu "Wolontariat - lubię to!" sfinansowanego ze środków Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Korpusu Solidarności - Rządowego Porgramu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Systematycznego na lata 2018 - 2030.

 • Wiosenne śniadanie Wolontariuszy FAO

  Wolontariusze i Wolontariuszki FAO spotkali się na Wiosennym Śniadaniu w Restauracji Giuseppe.

 • Kolęda między pokoleniami

  Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej „Kalina” spotkali się na wspólnym kolędowaniu. Gościnnie wystąpił międzypokoleniowy chór, którego członkowie wzbogacili wydarzenie pięknymi głosami i bogatym repertuarem.

 • Spotkanie świąteczne jak w Domu

  Dnia 22 grudnia b.r. w Domu Pomocy Społecznej dla Osób Niepełnosprawnych Fizycznie przy ul. Kosmonautów w Lublinie, z inicjatywy wolontariuszek FAO: Elżbiety Sagan, Marty Buczkowskiej, Krystyny Nosal oraz Ewy Miciuły, odbyło się spotkanie wigilijne dla pensjonariuszy.

 • Spotkanie mikołajkowe w świetlicy środowiskowej

  Wolontariusze Fundacji Aktywności Obywatelskiej działają! Wprowadzają w życie samodzielnie opracowane pomysły inicjatyw. Jednym z nich było spotkanie mikołajkowe w świetlicy środowiskowej na Bronowicach.

 • Andrzejkowe klimaty w Stowarzyszeniu Samopomocy Terytorialnej

  Pierwsza inicjatywa realizowana przez wolontariuszy FAO za nami. Spotkanie andrzejkowe zostało zorganizowane klimatycznie, integracyjnie, z korzyścią dla uczestników, którzy mieli okazję wyjść z domu i spędzić czas swobodnie, w gronie znajomych osób.

 • FAO w Kazimierzu Dolnym szkoli wolontariuszy

  Grupa seniorów od lat działająca w Fundacji Aktywności Obywatelskiej zamierza kontynuować działania społeczne.

бачити все Ikona klawisza w prawo

Ikona wstecz Поверніться до проектів

Ikona do góry