Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Aktualności projektu

 • Spotkanie świąteczne jak w Domu

  Dnia 22 grudnia b.r. w Domu Pomocy Społecznej dla Osób Niepełnosprawnych Fizycznie przy ul. Kosmonautów w Lublinie, z inicjatywy wolontariuszek FAO: Elżbiety Sagan, Marty Buczkowskiej, Krystyny Nosal oraz Ewy Miciuły, odbyło się spotkanie wigilijne dla pensjonariuszy.

 • Kolęda między pokoleniami

  Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej „Kalina” spotkali się na wspólnym kolędowaniu. Gościnnie wystąpił międzypokoleniowy chór, którego członkowie wzbogacili wydarzenie pięknymi głosami i bogatym repertuarem.

 • Spotkanie mikołajkowe w świetlicy środowiskowej

  Wolontariusze Fundacji Aktywności Obywatelskiej działają! Wprowadzają w życie samodzielnie opracowane pomysły inicjatyw. Jednym z nich było spotkanie mikołajkowe w świetlicy środowiskowej na Bronowicach.

 • Andrzejkowe klimaty w Stowarzyszeniu Samopomocy Terytorialnej

  Pierwsza inicjatywa realizowana przez wolontariuszy FAO za nami. Spotkanie andrzejkowe zostało zorganizowane klimatycznie, integracyjnie, z korzyścią dla uczestników, którzy mieli okazję wyjść z domu i spędzić czas swobodnie, w gronie znajomych osób.

 • FAO w Kazimierzu Dolnym szkoli wolontariuszy

  Grupa seniorów od lat działająca w Fundacji Aktywności Obywatelskiej zamierza kontynuować działania społeczne.

 • Zaproszenie do wolontariatu w FAO

  Rozpoczęliśmy rekrutację wolontariuszy długoterminowych, którzy chcieliby zaangażować się w działania naszej Fundacji. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z informacją oraz do obecności na spotkaniu informacyjno-rekrutacyjnym w dniu 27 października 2023.

Ikona do góry