Перейти до вмісту Перейдіть до меню

Rekrutacja na edycję wiosenną i jesienną trwa!

Застосовується до проекту: Grant instytucjonalny.

Wierzy w to, że zmiana może rozpocząć się w każdym z nas, ale czasem do tej zmiany potrzebny jest drugi człowiek.

Jeśli masz ukończone 60 lat i widzisz w sobie potencjał do udzielania pomocy innym oraz masz w sobie potrzebę bycia aktywnym. To ten projekt jest dla Ciebie.

Nauczymy Cię jak diagnozować potrzeby Osób Starszych w trudniejszej sytuacji oraz jak Je wspierać .

Stworzymy dobrą, sprzyjająca atmosferę do wspólnej pracy.

Będziemy wymieniać się doświadczeniami.

Wspólnie z Tobą opracujemy system pomocy sąsiedzkiej Senior dla Seniora oraz bank pomocy dla Osób Starszych.

Dzięki nam będzie się żyło lepiej innym Seniorom i Seniorkom.

Oferujemy bezpłatne warsztaty i spotkania, finansową pomoc we wsparciu sąsiedzkim oraz realizację pomysłów na aktywność Osób Starszych w postaci inicjatyw.

Do udziału w projekcie zapraszamy osoby od 60 r.ż, które mają motywację do niesienie pomocy innym Osobom Starszym w trudniejszej sytuacji z powiatów: lubelskiego, biłgorajskiego, puławskiego.

Osoby zainteresowane udziałem w Projekcie w ramach Grantu instytucjonalnego zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego. Formularz należy złożyć osobiście w Biurze przy ul. Projektowej 1 w Lublinie lub przesłać na adres pocztowy: Fundacja Aktywności Obywatelskiej, ul. Projektowa 1, 20-209 Lublin lub na e-mail: fundacja@fao.org.pl (skan zabezpieczony hasłem) lub fax 81 532 25 52.

Grant instytucjonalny realizowany w okresie od października 2022 do kwietnia 2024 jest grantem przeznaczonym na realizację bieżących działań naszej Fundacji wynikających ze Strategii Rozwoju Fundacji Aktywności Obywatelskiej na lata 2022 - 2026. Jednym z głównych celów działań naszej Fundacji jest wspieranie Osób Starszych poprzez wdrożenie Modelu „Włączeni!”, dzięki któremu osoby starsze wychodzą z zamknięcia, przestają być samotne, nabierają „apetytu” na piękne życie po 60-tce.

Działania organizacji w latach 2022-24 dofinansowane z Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele - Fundusz Regionalny.

Więcej o Programie: www.aktywniobywatele-regionalny.org.pl

  1. Plik PDF grant_-formularz.pdf pdf , 266,42 kB
  2. Plik tekstowy grant_-formularz.doc doc , 195,00 kB

#AktywniObywateleGranty

Ikona wstecz Повернутися до новин

Ikona do góry