Перейти до вмісту Перейдіть до меню

Aktualności

 • W mediach o działaniach projektu Razem mieszkamy - wspólnie działamy

  Projekt wzbudza zainteresowanie lokalnych i regionalnych mediów, co bardzo nas cieszy. Chcemy bowiem jako Fundacja Aktywności Obywatelskiej promować aktywność obywatelską, wierząc, że im chętniej mieszkańcy biorą sprawy w swoje ręce, tym lepiej żyje się wszystkim w społecznościach lokalnych.

 • "Terapia lasem"

 • Dzień Sąsiada w Zamościu

  "Dzień Sąsiada" to inicjatywa w ramach projektu "Razem mieszkamy - wspólnie działamy", która zjednoczyła społeczność lokalną w Zamościu. Głównym celem tego wydarzenia było promowanie empatii i szacunku dla każdego członka społeczeństwa, niezależnie od różnić i niepełnosprawności.

 • W rodzinie można pięknie się różnić.

  Każda rodzina jest unikalna i składa się z różnorodnych jednostek, które mają swoje indywidualne cele, pasje i zainteresowania. Niezależnie od tego, czy jesteśmy rodzicami, dziećmi, rodzeństwem czy partnerami, napotykamy wyzwania związane z pogodzeniem różnych interesów w ramach jednej wspólnoty domowej.

 • Włączanie ukraińskich seniorek w życie Lublina

  Jedna z inicjatyw projektu "Razem mieszkamy - wspólnie działamy" adresowana była do seniorek z Ukrainy mieszkających w Lublinie.

 • Wakacje bez nudy!

  Nadejście wakacji zwykle kojarzy się nam z podróżami, przygodami i zwiedzaniem nowych miejsc. Jednak nie zawsze mamy możliwość wyjazdu i spędzenia urlopu w ciekawych zakątkach świata. Cóż więc robić, gdy zostajemy w domu? Okazuje się, że można spędzić niezapomniane wakacje bez wychodzenia z własnego podwórka, angażując się w różnorodne aktywności, które nie tylko zapewnią nam radość i satysfakcję, ale również pozwolą nam pomóc innym.

 • Nasze rodziny planują aktywne wakacje - na antenie Radia Lublin

  O tym, jak ważne jest zaplanowanie wakacji, które wzmacniają więzi rodzinne, rozmawia z ojcem, córką i „przyszywaną babcią” Pani Redaktor Magdalena Lipiec-Jaremek w Polskim Radiu Lublin w reportażu "Piękne życie".

 • Nasza Fundacja działa już osiemnaście lat, rozwija się dla Osób Starszych dzięki Funduszom Norweskim!

  Wierzy w to, że zmiana może rozpocząć się w każdym z nas, ale czasem do tej zmiany potrzebny jest drugi człowiek.

 • Międzynarodowe spotkanie matek i dzieci z Ukrainy i Polski

  W dniu zakończenia roku szkolnego 23 czerwca w Chatce Żaka odbyły się warsztaty rękodzieła będące okazją do spotkania matek polskich i ukraińskich oraz ich dzieci.

 • Zaproszenie do Botanika

  Integracja kobiet z Polski i Ukrainy w różnym wieku - to idea kolejnych inicjatyw obywatelskich.

Ikona do góry