Перейти до вмісту Перейдіть до меню

Aktualności

 • Karty, które jednoczą rodzinę - o naszej grze na antenie Radia Lublin!

  Karty do gry, które jednoczą rodzinę! – o naszej idei w programie " Piękne życie" Pani Redaktor Magdaleny Lipiec-Jaremek w Polskim Radiu Lublin.

 • Warto mieć marzenia!

  Od wieków marzenia stanowiły paliwo dla ludzkiego postępu i rozwoju. To one skłaniały nas do podejmowania wyzwań, przełamywania przeszkód i dążenia do czegoś większego niż jesteśmy obecnie. Marzenia kierują naszą wyobraźnią, napędzają naszą motywację i nadają sens naszemu życiu.

 • Jak zaplanować wakacje z rodziną?

  Wakacje z rodziną są doskonałą okazją do spędzenia wspólnego czasu, odłączenia się od codziennych obowiązków i stworzenia niezapomnianych wspomnień. Planowanie udanego wypoczynku dla wszystkich członków rodziny może jednak być wyzwaniem.

 • "Szacunek i Tolerancja" w Biłgoraju czyli o budowaniu relacji opartych na różnorodności i dialogu

  W dniach 30, 31 maja oraz 1 czerwca, w Biłgoraju, odbyła się inicjatywa obywatelska, która skupiała się na promowaniu pozytywnych relacji, tolerancji, szacunku i wzajemnej akceptacji w środowisku lokalnym.

 • Pomagam, bo warto!

  W dzisiejszym zabieganym i często bezosobowym świecie, czasami łatwo jest zapomnieć o znaczeniu dawania z serca i czerpaniu radości z pomagania innym. Jednak warto przypominać sobie, że dobro wraca - zarówno do nas samych, jak i do społeczności, w której żyjemy.

 • Jak pracować w grupie, aby osiągać wyznaczone cele?

  Praca w grupie jest powszechnym elementem w wielu dziedzinach życia, takich jak biznes, edukacja czy organizacje społeczne. Efektywna praca w zespole może przynieść wiele korzyści, w tym zwiększenie produktywności, lepsze wykorzystanie różnorodnych umiejętności i doświadczeń oraz osiąganie wspólnych celów.

 • Wolontariat rodzinny na antenie Radia Lublin

  Jak wyglądał wolontariat rodzinny na rzecz osób starszych w Lublinie? Jakie potrzeby mają osoby starsze? Prezentacja rodzin, seniorów i gry, która ma wspierać w wielopokoleniowej pomocy - w reportażu "Piękne życie" Pani Redaktor Magdaleny Lipiec-Jaremek w Polskim Radiu Lublin.

Ikona do góry