Перейти до вмісту Перейдіть до меню

Aktualności

 • Podsumowanie projektu

  Dziękujemy za udział w podsumowaniu projektu "Kierunek Włączenie -Seniorki i Seniorzy są wśród nas" uczestniczkom i uczestnikom, którzy wzięli udział w wydarzeniu stacjonarnie i on-line????

 • Nowy rok - nowe wyzwania

  Rok 2023 rozpoczęliśmy w FAO bardzo intensywnie. Czekają nas rekrutacje do kilku projektów: "Senior wie! Centrum Aktywnego Seniora i Seniorki", "Razem mieszkamy - wspólnie działamy", grant instytucjonalny. Kontynuujemy realizację projektu dla rodzin "W rodzinie siła! Wsparcie aktywności lubelskich rodzin". Piszemy sprawozdania z ubiegłorocznych projektów i piszemy nowe projekty. Zatem zajęć nie brakuje:) Wszelkie zaproszenia do projektów będą pojawiać się już w styczniu na stronie oraz na profilu na FB "Fundacja Aktywności Obywatelskiej". Serdecznie zachęcamy do aktywności w 2023 roku!

 • Zapraszamy na konferencję podsumowującą

  Konferencja podsumowująca projekt już wkrótce. serdecznie zapraszamy.

 • Blaski i cienie, czyli o budowaniu relacji z rodzeństwem

  Budowanie relacji w rodzeństwie to ogromne wyzwanie. Siostra czy brat to bliska nam osoba. To ktoś, kto widzi nas w chwilach radości i smutku, w momentach trudnych, gdy dojrzewamy i podejmujemy różne decyzje, czasem popełniając błędy.

 • Postanowienia noworoczne dla całej rodziny

  Nowy Rok to dobry moment na chwilę refleksji nad sobą oraz przygotowanie postanowień, które chcemy wdrożyć w życie w roku kolejnym. Oprócz postanowień osobistych, warto przygotować również postanowienia rodzinne, w realizację których zostaną włączeni wszyscy – od juniorów po seniorów.

 • Nowy rok bieży

  Wszystkim naszym obecnym Uczestniczkom i Uczestnikom projektów oraz wszystkim, z którymi poznamy się w 2023 roku, życzymy aby Nowy Rok przyniósł mnóstwo dobrych chwil, pełnych radości, poczucia satysfakcji z działania i pokoju serca.

 • Święta to czas dla rodziny

  Przed nami Święta Bożego Narodzenia. To czas spędzony z rodziną i osobami bliskimi. O tym co ważne i o czym nie zapomnieć w te dni w rozmowie z Panią Moniką Stelmasiak, psycholożką i psychoterapeutką.

 • Jak spędzać czas z rodziną na naszych warsztatach i w Polskim Radio Lublin

  O tym co buduje relacje i jak spędzać czas z rodziną na warsztatach dla rodzin w ramach projektu „W rodzinie siła! Wsparcie aktywności lubelskich rodzin” prowadzonych przez Fundację Aktywności Obywatelskiej z Lublina - w reportażu " My Rodzice" Pani Redaktor Magdaleny Lipiec-Jaremek w Polskim Radiu Lublin.

 • Razem - międzykulturowo i międzypokoleniowo

  Ze spotkania rodzi się ciekawość drugiego człowieka, poznania tego co nas łączy ale też tego a co różni. A w tym co nas różni chęć zrozumienia i towarzyszenia drugiej osobie. Takie spotkanie zorganizowała grupa seniorów z liderką Jolantą Terlecką. W spotkaniu brali udział starsi i młodsi, pełnosprawni i niepełnosprawni, Polacy i uchodźcy z Ukrainy.

 • To zdrowie jest prawdziwym bogactwem, a nie kawałki złota i srebra. Mahatma Gandhi

  Ta jedna sentencja trafia w sedno i sprawia, że uświadamiamy sobie co jest prawdziwym skarbem dla ludzi. Od tej myśli warto zmieniać sposób patrzenia na świat i na siebie.

Ikona do góry