Перейти до вмісту Перейдіть до меню

Aktualności:

 • Model "Włączeni" nabiera kształtu

  Poprzez wdrożenie Modelu „Włączeni!”, w ramach Grantu instytucjonalnego, osoby starsze wychodzą z zamknięcia, przestają być samotne, nabierają „apetytu” na piękne życie po 60-tce. Wierzymy w to, że zmiana może rozpocząć się w każdym z nas, ale czasem do tej zmiany potrzebny jest drugi człowiek.

 • Półmetek projektu "Razem mieszkamy - wspólnie działamy!"

  Lokalni liderzy - uczestnicy naszego projektu realizują inicjatywy obywatelskie w powiecie lubelskim, biłgorajskim i zamojskim. Więcej o projekcie w audycji Pani Redaktor Magdaleny Lipiec - Jaremek "Piękne życie": https://radio.lublin.pl/2023/09/07-09-2023-piekne-zycie/

 • Z widokiem na Biłgoraj - zapraszamy

  W dwie niedziele września odbędzie się inicjatywa obywatelska liderki Agnieszki Otto - Borowy wraz z pomocnikami promująca aktywność obywatelską.

 • Liderzy aktywizują seniorów

  Aktywizacja osób starszych przez Liderów projektu "Razem mieszkamy - wspólnie działamy"

 • Polska oczami ukraińskich dzieci

  Polska w oczach ukraińskich dzieci - pod takim hasłem  odbyło się spotkanie z dziećmi uchodźców z Ukrainy połączone z warsztatami malarskimi, wspólnym wyjściem na Plac Litewski i do Galerii Smaku.

 • Zapraszamy media na polsko-ukraińską inicjatywę promującą wzajemny szacunek

  Tematyka wzajemnego szacunku, budowania postawy zrozumienia, tolerancji i wzajemnego docenienia przez społeczeństwo polskie i ukraińskie to tematyka kolejnej inicjatywy w ramach projektu "Razem mieszkamy - wspólnie działamy!"

 • Integracja kobiet z Polski i Ukrainy wokół tematu troski o zdrowie

  Tematy związane ze zdrowiem kobiet są interesujące dla każdej pani bez względu na wiek czy narodowość.

 • Integracja polsko-ukraińska wokół tematyki zdrowia kobiet - zaproszenie

  Temat zdrowia kobiet i troski o swój wygląd połączy Polki i Ukrainki podczas wydarzenia organizowanego przez liderkę Renatę Bielesz, która wraz z pomocniczkami z Biłgoraja przygotowuje interesujące działania.

 • Obywatelski Biłgoraj!

  Spotkanie obywatelskie połączyło przedstawicieli i przedstawicielki różnych organizacji i instytucji wspierających osoby zagrożone wykluczeniem społecznym w Biłgoraju. Wydany informator szczególnie posłuży osobom starszym, samotnym, z niepełnosprawnością oraz uchodźcom z Ukrainy.

 • Razem mogą więcej!

  Spotkanie sąsiedzkie na łonie natury połączyło pokolenia i narodowości w Lublinie. Było edukacyjnie, inspirująco i integracyjnie, a przed wszystkim w kontakcie z przyrodą. 

Ikona do góry